سامانتا استرتن همچنین آن بخش نهایی کلیفنگر را تجزیه می کند و اینکه چگونه سریال درام نتفلیکس بازیگران خود را مانند امیدهای المپیک جلوه داده است.

[این داستان حاوی اسپویلر فینال فصل یک Spinning Out است.]

از آنجایی که اولین تریلر برای Spinning Out Netflix ماه گذشته کاهش یافت ، اینترنت سریعاً سریال جدید سریال Black Swan on ice را با نام تجاری Black Swan روی یخ زد ، و مقایسه ای با رقابت های پرمخاطب هر دو پروژه ، رقابت با احساسات و تعهد خطرناک به کاردستی داشت.

Samantha Stratton (سازنده مخاطبان شبکه مرسدس) ، که خالص و سریع نشان دهنده آن نیست ، خیلی سریع می گوید ، هرچند که گله مند است که پروژه وی به عنوان یک نامزد بهترین اسکار تشبیه شده است: "من نمی خواستم چیزی بنویسم که در آن قهرمان در پایان قطعه است. "

بر خلاف رقاصه ناتالی پورتمن ، اسکیت باز یخی Kat Baker (با بازی Kaya Scodelario از Maze Runner) یک امید المپیک است که در تلاش برای بازگشت به یخ پس از سقوط آسیب زا است. او حرفه خود را محور پیست اسکیت باز بودن با همسر شریک زندگی جاستین دیویس (ایوان رودریک) می داند ، همه در حالی که روابط پیچیده را با مادرش ، کارول (ژانویه جونز) و خواهر ، سرنا (Willow Shields) برقرار می کند.

Stratton به هالیوود ریپورتر می گوید که علیرغم مقایسه با Black Swan - و همچنین ویژگی اسکیت روی یخ در سال 1992 با عنوان The Cutting Edge - اوج سریال او بسیار متفاوت است ، زیرا "نمایش ما بیشتر به سن می آید. داستان و قو سیاه بسیار باورنکردنی بود. لحظه های تاریک نمایش ما وجود دارد ، اما من فکر می کنم که از نظر امید کت به آینده ، من می گویم که ما یک لحن سبک تر از قو بلک داریم. "

یکی از این جنبه های تاریکتر ، اختلال دو قطبی است که کات و مادرش با خوردن مارپیچ های عمیق شیدایی که بر روی یخ و یخ آنها تأثیر می گذارد ، با آن داروها را ادامه می دهند ، ادامه می دهند و از بین می روند. Stratton ، که خودش 11 سال اسکیت باز سطح بالایی بود ، می گوید که او سریال "را برای کشف جاده ای که گرفته نشده است" نوشت - چون تصمیم گرفت به دنبال تعقیب المپیک به دانشگاه برود - و گرچه داستان تا حدی بر اساس زندگی او است. ، او به مانند شخصیت اصلی خود با بیماری روانی نمی جنگد.

تیم Spinning Out با پزشکان و گروه های روانپزشکی در طی مراحل توسعه م کرد تا اطمینان حاصل کنند که آنها به درستی نماینده این اختلال هستند ، زیرا Stratton می گوید که "او نمی خواست نمایش را بنویسد که درمورد بیماری روانی بود که افسرده است". اگرچه او سریع می تواند یک تمایز خاص را ایجاد کند. "بله ، لحظاتی وجود دارد که با آن برخورد جدی می کند ، و مطمئناً برای او سنگینی وجود دارد ، اما من نمی خواستم داستانی را در آستانه نوشتن بنویسم. می خواستم داستانی را در مورد کسی بنویسم که بتواند یاد می گیرد که با اختلال خود زندگی کند و چه کسی می تواند رشد کند. "

سازنده ادامه می دهد: "اختلالات روانی می تواند فلج کننده باشد و آنها می توانند کوه های عظیمی برای صعود باشند ، اما همچنین چشم انداز خاصی به شما می دهند که با ارزش است و آسیب پذیری را نشان می دهد و قدرت نشان می دهد." "امیدوارم که توانسته باشم اختلال دوقطبی را به روشی به تصویر بکشم که تصدیق کند زندگی چقدر می تواند جدی باشد و زندگی با آن چقدر دشوار است ، بلکه این که شما می توانید با موفقیت با آن زندگی کنید ، و فکر می کنم این واقعا مهم است. "

گذشته از عناصر عاطفی نمایش ، توجه ویژه ای به اسکیت بازی نیز وجود دارد ، به عنوان یک شهر از اسکیت بازان جوان این مسابقه را برای پیروزی در مسابقات منطقه ای برای یک شانس در المپیک ترک می کنند. برای دستیابی به این نگاه ، Stratton می گوید که بازیگران تمرین های فشرده ای را پشت سر گذاشتند و با من ، سارا کاوهارا ، طراح رقص تونیا ، آموزش دیدند.

برخی از ستاره ها ، از جمله رودریک و آماندا ژو ، از پس زمینه اسکیت استفاده می کردند ، در حالی که کسانی مانند اسکوداریو - که دیر به این پروژه پیوستند ، و جایگزین اما رابرتز بعد از یک درگیری برنامه ریزی شدند - مجبور شدند از ابتدا شروع کنند. در ویرایش نهایی ، این تیم عکس هایی از بازیگران را در اسکیت بازی ، صحنه هایی با نمایش های حرفه ای و فناوری جایگزینی چهره با جلوه تصویری ترکیب کرد تا شخصیت ها به عنوان ورزشکاران برتر باورپذیر به نظر برسند. جاناتان ون نفی ، بازیگر برتر اسکیت بازی و جانی ویر المپیک نیز در این سریال ظاهر می شوند تا به برخی از مشروعیت اسکیت اضافه کنند.

درمورد فینال ، سریال 10 قسمت روی یک کلیف به پایان می رسد ، تماشاگران از سرنوشت کت و جاستین در رقابت های ملی مطمئن نیستند ، اما استراتون شوخی می کند که می داند "دقیقاً چطور این کار را کردند" و اگر نمایش برای یک تمدید شود فصل دوم ، "و سپس همه خواهند فهمید."

وی درمورد تصمیم برای تمرکز بر سرنوشت کت ، سرنا و کارول و نه ورزش ، گفت: "این مهم بود که نشان دهیم چگونه خانواده بیکر باهم جمع شدند تا اینکه نشان دهند چگونه کات و جاستین برنده شدند یا برنده نشدند. این نمایش واقعاً در مورد کت و رابطه او با خانواده و سه زن است . چگونه این زنها با هم جمع شدند و برای همدیگر قوی بودند ، زیرا مهمترین آن ، قلب نمایش است. "

Spinning Out اول ژانویه در Netflix راه اندازی شد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قلمزن گیم نیکو سایت سرگرمی تک پیک نرم افزار CRM Mike Paul پویا تابلو - فروش انواع تابلو روان نو و دست دوم تولید استند اسم و شمع مهتاب تهیه طرح های توجیهی فنی- اقتصادی سالار نامــــدار وندایـی